Miejska Komisja Wyborcza wznawia prace

We wtorek (23 października) z rana Miejska Komisja Wyborcza w Krakowie wznowiła prace. Być może już dziś poznamy oficjalne wyniki wyborów. Na tę chwilę jeszcze 120 komisji nie wydało protokołów.

Jest nadzieja, że już we wtorek (23 października) poznamy oficjalne wyniki wyborów. Choć nie zostaną one oficjalnie zatwierdzone dopóki wszystkie obwodowe komisje nie wydadzą oficjalnego protokołu.

W poniedziałek (22 października), gdy komisja kończyła pracę, na zatwierdzenie czekały protokoły ze 120 obwodowych komisji Krakowa. Większość z nich zawierała błędy. Występowały braki, a komisje nie są w stanie uzupełnić ich w jedną godzinę. Jest to zajęcie czasochłonne, bo czasami nawet konieczne jest ponowne zwołanie całej komisji.

We wtorek, gdy członkowie komisji będą już wypoczęci, prace mogą przebiegać sprawniej.

dodany 2018-10-23 08:52 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją