Ciężarówka wpadła do rowu. Utrudnienia w ruchu

Dziś (14 sierpnia) na autostradzie A4 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Do przydrożnego rowu wpadła ciężarówka. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Dziś (14 sierpnia) po godz. 7 doszło do wypadku na obwodnicy Krakowa. W okolicy węzła Skawina na autostradzie w kierunku Rzeszowa i Tarnowa o przydrożnego rowu wpadła ciężarówka. Na miejscu pracują już odpowiednie służby. Akcja wyciągania rozpoczęła się przed godz. 10. Kierowcy powinni spodziewać się utrudnień w ruchu.

Na czas akcji wyciągania pojazdu ruch będzie się odbywał prawym pasem jezdni, a jeśli nastąpi taka konieczność, to droga w kierunku Rzeszowa będzie całkowicie zablokowana.

W miejscu zdarzenia tworzą się korki. Utrudnienia są w obu kierunkach jazdy. Obecnie z każdej strony jest około 1,5 km korek. Wyciąganie TIR-a powinno wkrótce się zakończyć.

dodany 2018-08-14 11:30 przez monika

źródło: Własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją