Czujność policjanta pozwoliła zapobiec tragedii

Funkcjonariusz policji z Krakowa otrzymał niepokojący telefon od kobiety, która tego samego dnia miała stawić się na komisariat w charakterze świadka. Ton głosu kobiety był jednak nieadekwatny do tematu rozmowy, co zaniepokoiło funkcjonariusza.

W pewnym momencie powiedziała, że nie będzie mogła przyjść ani tego dnia, ani prawdopodobnie już nigdy. Przyznała, iż zażyła środki psychoaktywne i zapiła je alkoholem. Po tych słowach policjant postanowił zawiadomić policjanta dyżurnego, ponieważ podejrzewał, iż stan psychiczny kobiety jest naprawdę zły. Na adres, pod którym najprawdopodobniej przebywała kobieta wysłano załogę radiowozu. Potwierdzili oni, że stan kobiety się pogarsza i jest z nią coraz bardziej utrudniony kontakt. W pewnym momencie straciła przytomność.

W szpitalu potwierdzono, iż zażyła ona substancje, które w połączeniu z alkoholem mogły doprowadzić do jej śmierci.

dodany 2018-07-12 11:03 przez Marcelina

źródło: Własne.

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją