Nie widać końca remontu chodnika na ul. Wadowickiej

Remont chodnika na ul. Wadowickiej przedłuża się. Prace rozpoczęły się jeszcze w zeszłym roku, ale na czas zimowy zostały wstrzymane. Mimo, że mamy już lato, chodnik ciągle jest niezrobiony.

Chodnik na ul. Wadowickiej miał być wymieniony prawie na całej długości, od stacji paliw do ul. Tischnera. Nowy asfalt pojawił się na krótkim odcinku już kilka miesięcy temu, jednak później prace wstrzymano. Powodem jest wymiana mediów przez firmę Tauron. Część nawierzchni położy Tauron, a część ZIKiT.

Przez prace zgłoszone przez Tauron, nieuniknione było częściowe rozkopanie odbudowanego już chodnika. Firma swoje działania ma zakończyć za około dwa tygodnia. Po zrobieniu przez nich nawierzchni, do remontu powrócą pracownicy ZIKiT. Prace rozpoczną się w tydzień po przekazaniu przez Tauron placu budowy.

dodany 2018-06-19 08:28 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją