Specjalista ds. Sprzedaży

Slovnaft Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą paliwową, spółką córką słowackiej Rafinerii Slovnaft a.s., wchodzącą w skład międzynarodowej Grupy MOL. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest hurtowy obrót paliwami płynnymi, co obejmuje zakup, magazynowanie oraz sprzedaż hurtową. Oprócz hurtowej sprzedaży paliw Slovnaft Polska S.A. jest dystrybutorem granulatów polietylenowych oraz polipropylenowych produkowanych w Grupie MOL.

Opis Stanowiska:

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów paliwowych,
  • obsługa klienta (komunikacja z klientem, korespondencja, reklamacje, itd.)
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z transakcjami od zamówienia do zawarcia transakcji,
  • przygotowywanie umów,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz sprzedaży,
  • kontrola uregulowania należności oraz dokładności odbiorców zgodnie z zamówieniami.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • kompleksowy pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie).

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,
  • znajomość technik negocjacji oraz zasad marketingu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word, MS Power Point;
  • prawo jazdy kat. B.

Weź udział w rekrutacji!
Prześlij swoje cv oraz list motywacyjny w języku angielskim w temacie wiadomości wpisując WHS na adres e-mail:

E-Mail: hr@slovnaft.pl

Zapoznałem się z informacją