Przedstawiciel Medyczny

Takeda
zatrudnia ok 30,000 pracowników w prawie 70 krajach. Jesteśmy globalnym partnerem w dążeniu do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Opracowujemy innowacyjne leki, aby pomagać pacjentom pokonywać choroby i dawać im szansę na jak najwięcej cennych chwil życia. Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania w obszarze profilaktyki i terapii. Wspieramy naszych pracowników, pomagając im rozwijać swój potencjał. Poszukujemy osób posiadających odpowiednie umiejętności i doświadczenie, zdolnych wspierać nas w poprawie jakości tego co najcenniejsze: życia.

Takeda Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, zajmuje się promocją i marketingiem produktów lecznictwa zamkniętego i otwartego oraz leków bez recepty i suplementów diety.

Opis Stanowiska:

Obowiązki: osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję leków firmy Takeda w lecznictwie otwartym.

Od kandydatów oczekujemy:
  • silnej motywacji do pracy, wytrwałości w dążeniu do celu;
  • komunikatywności, umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji;
  • samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości, operatywności i dyspozycyjności;
  • chęci do stałego uczenia się;
  • wyższego wykształcenia;
  • posiadania prawa jazdy kategorii B,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • miejsca zamieszkania kandydata na terenie pracy.

Wymagania:

Oferujemy: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, narzędzia do pracy, szkolenia zawodowe, atrakcyjne warunki pracy.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PILNE NADSYŁANIE APLIKACJI do dnia 9.04.2017 r. (koniecznie w jednym dokumencie: list motywacyjny + CV), z dopiskiem PM, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Bochnia, Brzesko na adres mailowy:

pl-rekrutacja@takeda.com

Zapoznałem się z informacją