Wypadki na drodze

Obecnie podejmuje się liczne działania mające na celu zminimalizowanie liczby sytuacji niebezpiecznych na drodze. Duży nacisk na to kładą już jednostki takie jak nauka jazdy kraków, jeszcze podczas szkolenia potencjalnych kierujących przed egzaminem państwowym.

nauka jazdy kraków przez szereg działań stara się nie tylko przeciwdziałać powodowaniu wypadków, ale pokazuje też jak zachować się w momencie ich zaistnienia – czy to jako uczestnik czy też świadek. Od niedawna obowiązkowym elementem kursów są zajęcia z zakresu pierwszej pomocy, odbywane pod okiem dyplomowanego i praktykującego ratownika medycznego, który nie raz widział już skutki poważnych zderzeń. Ponadto instruktorzy jakich zatrudnia nauko jazdy kraków zawsze przekazują kursantom zasady zabezpieczenia miejsca wypadku oraz postępowania w przypadku jego wystąpienia takie jak: ustawienie trójkątów ostrzegawczych, unieruchomienie silnika i wyjęcie kluczyków ze stacyjki, sprawdzenie stanu kierowcy i pasażerów oraz zakaz ingerowania w układ pojazdów (jeśli nie ma zagrożenia życia) do momentu przyjazdu policji czy służb ratunkowych.

dodany 2012-05-07 11:35 przez Marysia

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Strony internetowe
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją