Kolizje na drodze

Rosnąca z roku na rok liczba różnych rodzajów pojazdów poruszających się po drogach publicznych, siłą rzeczy sprawić musi zwiększenie się liczby wszelkiego rodzaju stłuczek i kolizji. Nauka jazdy kraków zawsze uczula swoich kursantów, by starali się jeździć bezpiecznie, odpowiedzialnie i unikać sytuacji niebezpiecznych przez stosowanie się do przepisów oraz zachowanie czujności za kierownicą.

nauka jazdy kraków w swym programie szkoleniowym uwzględnia jednak fakt, iż nie zawsze się to udaje i zapoznaje swoich słuchaczy ze wzorcami zachowania w przypadku kolizji drogowej. Zdarzenie to, w przeciwieństwie do wypadku nie powoduje uszczerbku na zdrowiu i życiu osób biorących w nim udział. Dlatego też pojazdy można z drogi usunąć nie czekając na przyjazd policji, by nie blokowały lub utrudniały ruchu. Dodatkowo służby mundurowe wzywamy tylko jeśli sytuacja jest sporna i kierowcy nie mogą dojść do porozumienia, z czyjej winy nastąpiła stłuczka. Instruktorzy jakich zatrudnia nauka jazdy kraków demonstrują także, jak odpowiednio zabezpieczyć miejsce zdarzenia jeśli nie możemy usunąć aut.

dodany 2012-05-07 11:34 przez Marysia

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Strony internetowe
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją