Czym jest zawracanie

Marzeniem z dzieciństwa większości chłopców, a i sporej części dziewczynek, jest możliwość prowadzenia auta. Możemy je zrealizować jednak dopiero jako dorośli ludzie zaczynając drogę do upragnionego dokumentu od odbycia kursu w jednostce takiej jak nauka jazdy kraków.

Jako placówka w gruncie rzeczy edukacyjna, nauka jazdy kraków dba o to, aby jej słuchacze zdobyli w zakresie prowadzenia pojazdów maksymalnie wszechstronną wiedze, pozwalającą nie tylko z łatwością zdać egzamin państwowy ale i  bezpiecznie poruszać się potem na drogach jako samodzielny kierowca. W programie zajęć znajduje się więc także temat zawracania, które to w przepisach uznawane jest za manewr nie tylko nietypowy ale i dość niebezpieczny.

Dlatego też instruktorzy jakich zatrudnia nauka jazdy kraków poświęcaj mu sporo czasu i z należytą uwaga przekazują kursantom najważniejsze elementy jakie wskazane są przy jego wykonywaniu. Poza tym zawracanie niemal zawsze występuje na egzaminie państwowym więc jego prawidłowe opanowanie jest niezbędne do jego zaliczenia.

dodany 2012-05-07 11:27 przez Marysia

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Strony internetowe
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją